Oferta - Okna


Okna drewniane które produkujemy mogą być oknami nowoczesnymi lub wykonanymi na styl zabytkowy.

Są to trójwarstwowo klejone profile okienne w gatunkach drewna takich jak sosna, dąb, meranti, które tworzą ramy odporne na czynniki zewnętrzne oraz pozwalają cieszyć sie ładnymi i estetycznymi walorami drewna.

Możliwość stosowania szprosów wewnątrz oraz na zewnątrz szyby, okien łukowych, trójkątnych daje spektrum ciekawych rozwiązań.

Okucia firmy Roto czy GU pozwalają na zabezpieczenie i pełna kontrolę domu przez użycie szerokiej gamy okuć i mechanizmów pozwalających na uchylanie, otwieranie, rozszczelnianie, mikro-wentylacje czy to wyposażenie w automatykę pozwalającą ułatwiać użytkowanie.

W naszych oknach doskonała izolacja termiczna zapewnia wykorzystanie dużego wyboru szyb podwójnie klejonych wypełnionych gazem argon z bardzo dobrym współczynnikiem przenikania 1:0.

W ofercie posiadamy również szyby antywłamaniowe, ozdabiane witrażem oraz okna w stylistyce fracuskie.

Cennym detalem są uszczelki silikonowe i kauczukowe firmy Shlegel, które bardzo dobrze izolują.

Natomiast szyny aluminiowe - okapniki zewnętrzne pozwalają na doskonałe zabezpieczenie dolnej części okna przez odprowadzanie wody i chronią okno przed wilgocią.

Z pełną gama kolorów firmy Sikkens oraz naszymi umiejętnościami jesteśmy w stanie stworzyć przepiękne okna i okiennice na wymiar zgodnie z oczekiwaniem klienta.


button


Nasi partnerzy
Kontakt

Zakład Stolarski Czarnecki Paweł
ul. Kręta 9
64-061 Kamieniec

Telefon: (61) 443 02 84
Telefon kom: +48 605 270 103

E-mail: kontakt@stolarstwo-czarnecki.plNasze produkty posiadają certyfikat unijny CE